Slow flow jóga – začátečníci (KURZ od 19.2)

Jste zde: Home / Slow flow jóga – začátečníci (KURZ od 19.2)
Slow flow jóga – začátečníci (KURZ od 19.2)

Kurz od 19.2 – začátečníci

Tea Klečková (Yogix)

Cílem této praxe je vás jógou bezpečně provést, a to s ohleduplným odkazem na to, co mě u ní od počátku našich setkávání naplňovalo – její podobnost s tancem – flow. Jsem certifikovanou lektorkou dance jógy, port de bras a vinjása jógy a tyto metody na lekcích kombinuji s vědomým přínosem a systematikou body and mind fyzio – terapeutickým přístupem.

  • Lekce slow flow jsou sekvencovány do dynamické a klidové části, a to vždy s ohledem na vaše zdravotní dispozice.
  • kurz je vhodný pro ženy i muže různých věkových kategorií a zdravotních propozic s reálným zájmem o zdravý pohyb.
  • největším přínosem lekce je tzv.vědomé flow – propojení dechu s pohybem, zpřítomnění sama sebe ve svém těle, práce s tělem fyzickým s přesahem do těla mentálního a emočního, což přináší zklidnění mysli, úlevu od stresu a napětí na úrovni těla fyzického a psychické uvolnění od přebytečného stresu.
  • na kurzu dostanete dobrý základ pro Vaši každodenní jógovou praxi, ať už pod vedením lektora a nebo samostatně pro vaši vědomou domácí praxi.

Zdravotní stav vždy prosím předem konzultujte a nebojte se dotazů v průběhu kurzu. Pokud máte pochybnosti, zda je pro vás lekce vhodná, kontaktujte mne prosím e-mailem.

kontraindikace: pooperační stavy, šestinedělí, výhřezy plotének, kardiovaskulární poruchy, závažné psychiatrické stavy. Kurz není vhodný pro těhotné ženy do 13tt a těhotné, jež předtím nepraktikovaly jógu.

  • středa 19. 2. 2020 – 25.3. 2020 v 17,00 – 18,00 (60´) Čeladná ZAČÁTEČNÍCI //  CENA 840,- / 6 LEKCÍ

Čas cvičení

středa
17:00 - 18:00

Detail cvičení