Načítám Akce
10
Květen

Jarní relaxační jinová jóga ( Viva Ostrava)

10. května v 17:00 - 18:30210Kč
  • akce již proběhla.

10/5 jarní relaxační „jinová“ jóga

v nově otevřeném studiu Vivajoga Ostrava v Dolních Vítkovicích.

Tak jako jin a jang se vzájemně doplňují a ovlivňují aby vytvořili jeden celek, stejně tak, jak je důležité mít věci pevně pod kontrolou, znát řešení a být aktivní je potřeba občas nechat vše volně plynout, odevzdat se situaci (i jógové pozici) a chápat že některé věci mají svůj čas a dějí se bez našeho úsilí.

Jinová praxe jógy uvádí naše tělo do tichosti, klidu a jemnosti a nechává naši mysl nerušenou vibracemi těla. Cílem je uvolnit svaly, klouby, fascie a tkáně.Tímto způsobem můžeme v jemnosti přejít do meditativního stavu mysli a uvědomnění.

Jarní jinová lekce bude zaměřená na práci s kyčelními klouby, rameny a hrudní a bederní páteří. Budeme citlivě, jemně a v dlouhých výdržích v pozicích podporovat energetické dráhy jater a žlučníku. Vše doplníme jemnou vůní éterických olejů a bylinkového čaje vhodných pro jarní období.

Cena 210 Kč/osoba, zašlete své fakturační údaje (jméno a adresa) emailem pro rezervace: ahoj@vivaostrava.cz, renataherbackova@gmail.com

S sebou si prosím vezměte oblečení na jógu a mikinu pokud by vám při delších výdržích v pozicích na zemi bylo chladno.  V ceně lekce je použití aromaterapie a bylinkový čaj.

Na místě k zakoupení káva z Laura coffee – Pražírna a Kavárna , Vincentka, čaj. Příjďte prosím včas J

Lektorka: Renata Herbáčková

Details

Date: 10. května
Time: 17:00 - 18:30
Cost: 210Kč
Website: vivaostrava.cz