Načítám Akce
28
Únor

Ženská cykličnost a transformace

28. února v 18:15 - 20:15

Co je to ženská cykličnost? Jak poznat sebe skrze svůj cyklus? Jak zdravá cykličnost napomáhá intuici, kreativitě, sexualitě, plodnosti a autentičnosti? Jak se napojit na moudrost cykličnosti po menopauze? Jakými dalšími transformacemi mimo cykličnost žena během života prochází a jak nepřehlédnout jejich sílu? Jak se žena může potýkat se změnami, které jsou mimo její kontrolu?

Těmito a dalšími otázkami se bude zabývat kurz “Ženská cykličnost a transformace”. Kurz zahrnuje čtyři setkání v malém kruhu žen s možností každodenní práce na svém cyklu skrze uzavřenou facebookovou skupinu. Večery kombinují prožitkovou formu (meditace, fyzické a energetické cviky, mantry, apod.) s poznávací (teorie, psychologie, diskuze, apod.). Důležitým aspektem je dobrovolné sdílení zkušeností a vzájemná podpora.
Kurz je určen pro ženy v jakémkoliv stádiu života, které mají touhu se lépe poznat, rozvíjet v sobě ženský princip a žít v souladu se svým tělem a duší.

HLAVNÍ TÉMATA ŽENSKÉ CYKLIČNOSTI:
– Porozumění fází cykličnosti
– Jak tyto fáze ovlivňují naši produktivitu, kreativitu, sexualitu a intuici?
– Jak poznat přechodové body fází a co nám mohou říct o našich zraněních?
– Jak se napojit na cykličnost, když nemám přirozený menstruační cyklus nebo jsem po menopauze?
– Jaké jsou fáze menstruace a jaký je její největší poklad?

KAŽDÁ ŽENA BUDE MÍT MOŽNOST NAHLÉDNOUT NA SVŮJ CYKLUS A DOSTAT ODPOVĚĎ NA TYTO OTÁZKY:
– Jaký je můj individuální cyklus?
– Jaké jsou mé silné a slabé stránky cyklu?
– Signalizuje cyklus mé předchozí zranění a traumata?
– Čemu mám věnovat pozornost, abych žila v souladu se svým cyklem?

HLAVNÍ TÉMATA ŽENSKÉ TRANSFORMACE:
– První menstruace
– Menstruační cykly
– Kreativita
– Sexualita
– Těhotenství a porod
– Poporodní období, interupce a potrat
– Perimenopauza
– Menopauza
– Stáří

PŘÍSPĚVEK: 1000 Kč/kurz 4 večerů
VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKY na www.autentickebyti.com

O LEKTORCE
K zájmu o ženskou tematiku mě dovedly jak zdravotní problémy v této oblasti, tak i pocit oddělenosti a nepochopení, co to vlastně znamená být autentickou ženou. Po několika letech strávených v ženských kruzích jsem si uvědomila, jak je důležité, abychom tu byly jedna pro druhou a skrze vzájemné propojení pak prohloubily vztah k nám samým a k obrovské síle uvnitř nás. Všechny můžeme rozvíjet svůj potenciál, integrovat naše předešlá zranění a vědět, jak pracovat se svým tělem, emocemi a myslí. V kruhu žen, kde každá z nás je respektovaná a v bezpečí, můžeme tohoto dosáhnout snadněji a s pocitem sounáležitosti. Jsem certifikovanou lektorkou Womb jógy, jógy přizpůsobené různorodosti ženského těla a jeho cykličnosti. Do těchto setkání zahrnuji své osobní zkušenosti a znalosti mindfulness meditace a psychologie. Moc se těším na setkání s každou z Vás

Details

Date: 28. února
Time: 18:15 - 20:15

Místo konání

Venue Name: Yoga cafe