Časový plán lekcí

Jste zde: Home / Časový plán lekcí

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
08:30
Power jóga
(Markéta Baďurová)
08:30
09:30
Ranní YOGA
(Markéta Baďurová)
08:30
09:30
ranní protažení

Ostrava Vivajoga
Renata Herbáčková
09:00
11:15
VivaJoga Ostrava
08:45
09:00
Slow flow jóga
(Renata Herbáčková)
09:00
10:00
slow flow
Jóga 50+(kurz)
(Linda Michnová)
09:00
10:00
Slow flow jóga
(Renata Herbáčková)
09:00
10:00
YOGA děti 3-6
(Markéta Bartoníčková)
09:00
10:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
16:00
YOGA děti 3-6
(Markéta Bartoníčková)
16:00
16:45
16:15
16:30
17:00
YOGA děti 6+
(Markéta Bartoníčková)
17:00
18:00
pro děti od 6 let
Fit Flow jóga
(Elin)
17:00
18:15
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
Hatha jóga
(Elin)
18:15
19:15
18:30
Slow flow jóga
(Renata Herbáčková)
18:30
19:30
slow flow
Vinyasa jóga 90 min
(Vlastík Vícha)
18:30
20:00
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

sobota

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
18:15
Hatha jóga
(Elin)
18:15
19:15
18:30
18:45
19:00

pátek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
17:00
Fit Flow jóga
(Elin)
17:00
18:15
17:15
17:30
17:45
18:00

pátek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
09:00
Jóga 50+(kurz)
(Linda Michnová)
09:00
10:00
09:15
09:30
09:45

úterý

No events available!
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
08:30
Power jóga
(Markéta Baďurová)
08:30
09:30
08:45
09:00
09:15

středa

No events hours available!
No events available!
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
18:30
Vinyasa jóga 90 min
(Vlastík Vícha)
18:30
20:00
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45

středa

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
09:00
Ostrava Vivajoga
Renata Herbáčková
09:00
11:15
VivaJoga Ostrava
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00

pátek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
17:00
YOGA děti 6+
(Markéta Bartoníčková)
17:00
18:00
pro děti od 6 let
17:15
17:30
17:45

pondělí

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
08:30
Ranní YOGA
(Markéta Baďurová)
08:30
09:30
ranní protažení
08:45
09:00
09:15

pátek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
09:00
Slow flow jóga
(Renata Herbáčková)
09:00
10:00
slow flow
Slow flow jóga
(Renata Herbáčková)
09:00
10:00
09:15
09:30
09:45
18:30
Slow flow jóga
(Renata Herbáčková)
18:30
19:30
slow flow
18:45
19:00
19:15

pondělí

úterý

čtvrtek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
09:00
YOGA děti 3-6
(Markéta Bartoníčková)
09:00
10:00
09:15
09:30
09:45
16:00
YOGA děti 3-6
(Markéta Bartoníčková)
16:00
16:45
16:15
16:30

pondělí

sobota

No events available!